Přenechte nám vaše starosti!

Nabízíme vám unikátní službu, která vám zjednoduší evidenci a objednávání náhradních tonerů a inkoustů do vámi používaných tiskáren. Nemusíte již myslet na to, jaký materiál a kdy objednat, aby jste měli optimalizované množství náhradních tonerů a inkoustů pro vaše tiskárny.
Napište nám na obchod@incomp.cz jaké tiskárny máte nebo seznam objednávacich kodů náplní a jejich počty, dále periodu (týden, mesic, 2 měsíce, ...) a samozřejmě váše logovací jméno pro identifikaci. V uvedením termínu vám budeme zasílat pravidlenou nabídku na dodání spotřebního materiálu (dle vašehop seznamu). U této nabídky budete mít vždy možnost posunout termín dodání, upravit množství, přidat nebo odebrat položku, případně celou zrušit.
Jak na to? Nedříve je zapotřebí se u nás zaregistrovat. Pak nám napsat informační email o zřízení této služby (dle instrukci viz výše) nebo vytvořit objednávku na zboží, ve které uvedete do poznámky např: "VZOR " - 1.den v měsíci -souhlasíme se zasíláním nabídek".
Každý tak zaregistrovaný subjekt zvýhodníme tím, že ji po první objednávce poskytneme slevu na každou další a to nezávisle na jejím obratu viz podmínky pro slevy. Tuto slevu, resp. nižší cenu uvidite on-line po dalším přihlášení.

SLUŽBA

     

Nevíte jaká náplň patří do vaší tiskárny?

Rádi vám poradíme jako nahradní náplň použít pro každý přístroj a jak optimalizovat cenu vašich tisků !!! Využívejte @2Lokátor na titulní straně e-shopu. Stačí zadat model vaší tiskárny - vybrat z nabízených a zobrazí se vám všechny náplně a doplňky pro vaší tiskárnu. Stačí kliknout na sekci pod zobrazeným modelem.

RADA

     
Jak uhradit proforma fakturu, aby jste zboží obdržely druhý den?
On-line bankovnictví je již velice běžně užívané a pokud ho používáte i vy, máte možnost uhradit objednané zboží předem na základě proforma faktury. Nemusíte druhý den myslet na hotovost.
Číslo účtu a poznámky k platbě najdete v sekci Kontakty. Při standardním převodu však vaší platbu zkontrolujeme nejdříve 3 den po jejím odeslání.
Máte však při on-line platbě ještě jednu možnost, a to nechat odeslat z banky potvrzení o provedení platby v náš prospěch na email obchod@incomp.cz. U Komerční banky je tato služba standardně poskytována. Pokud tuto možnost nenajdete ve vašem on-line bankovnictví, informujte se o této možnosti u svého poskytovatele bankovních služeb.

Potvrzení o převodu zaslané z vaší banky AKCEPTUJEME a zasíláme zboží obratem po jejím doručení (max. do 18:00)!

TIP

     

Potřebujete tisknout a nemáte již náhradní toner nebo inkoust do vaši tiskárny?

Určitě se vám někdy stalo, že jste potřebovali vytisknout něco důležitého, nebo více kopii a přesně v ten okamžik vám došel toner nebo inkoust a náhradní náplň nebyla k dispozici. Pokud se dostanete do takového okamžiku v pracovní době, tak vám nezbývá nic jiného než vyhledat nejbližšího prodejce a rychle utíkat do obchodu, aby vám nezavřeli. Po pracovní době je to skoro neřešitelná věc.
Rada nad zlato zní - "Objednejte náhradní tonery a inkousty v okamžiku, kdy jste použili poslední náhradní kus!"
Tonery a inkousty mají poměrně dlouhé expirační doby, takže i s průměrným počtem tisků se nemusíte obávat, že by vám ty náhradní prošli expirační dobou dříve než je spotřebujete.

RADA

Nepřihlášený uživatel

Novinky

14.05.2018
E-Blue herní myš EMS656
Optická herní myš EMS656 má pogumovaný povrch, aby byla příjemná na dotek a ruka po myši neklouzala. Neotřelý design podtrhují barevně podsvícené prvky. Myš je ergonomicky tvarována pro praváky a přináší oporu pro palec i malíček, abyste necítili únavu ani při dlouhých hodinách hraní. Tlačítko pro střelbu umožňuje rychle zneškodnit všechny nepřátele.
25.04.2018
Trojosové gyroskopické držáky
Natáčejte profesionální videa ať už jste na cestách nebo při sportu. Díky 3 osovému stabilizátoru, který dokonale eliminuje chvění a otřesy, získáte dokonalé záběry. K dispozici varianty pro fotoaparáty a GoPro kamery (G3), ale také pro smartphony (P3).
24.04.2018
Gaming gear A - Z: RAZER
Jelikož jsme specialisté na gaming doplňky, nesmí v našem sortimentu chybět produkty světového leadera v této oblasti - značky Razer. Ukažte všem svou sílu, staňte se neporazitelnými s profesionálními herními zbraněmi. Vychutnejte si pocit vítězství s dokonalým hardwarovým provedením a využijte všechny Razer softwarové vychytávky (Chroma podsvícení, Razer Synapse atd.).
23.03.2018
Powerbank 5 000 mAh
Designový powerbank s plastovým povrchem, který vzhledem připomíná kůži. Díky dvěma vestavěným kabelům s koncovkami micro USB a lightning můžete snadno nabíjet všechny smartphony i iPhony. A to vše za super cenu.
21.03.2018
Brýle redukující modré záření
Pokud trávíte u počítače dlouhé hodiny ať už hraním her nebo prací, může se to negativně projevit na Vašem zraku. Chraňte své oči pomocí herních brýlí. Brýle redukují modré záření, zvyšují kontrast, rozjasňují barvy a přitom zmírňují zrakovou únavu.
20.02.2018
Praktické powerbanky
Praktický pomocník každého dne, který Vám "nakopne" vybitý telefon nebo jiné zařízení. Zavěste si jej třeba na klíče nebo vložte do kabelky. Navíc bude sloužit i jako příruční svítilna díky vestavěné LED diodě.

Akce

21.05.2018
Week price - Nedávejte šanci žádnému zloději
Cestujete často městskou hromadnou dopravou a obáváte se krádeže svých věcí? Váš problém vyřeší batoh, který není snadné vykrást. Díky povrchu, který nelze proříznout a kapsám se schovanými zipy se stane postrachem všech zlodějů a Vaše věci zůstanou v bezpečí.
03.05.2018
HP: Ink cashback pro koncové zákazníky

Akce pro koncové zákazníky!
Vyberte si svou oblíbenou kombinaci a uštřete s originálními inkoustovými kazetami HP 950/951 XL. Nabídka prodloužena do do 31. 7. 2018.

03.05.2018
HP: Toner cashback koncovým zákazníkům
Akce pro koncové zákazníky!
Získejte až 2700 Kč zpět se službou cashback při koupi originálního toneru HP.  Nabídka prodloužena do 31. 10. 2018.
26.04.2018
Samsung: Doprodej zásob
Uvedená nabídka platí do vyprodání zásob