Přenechte nám vaše starosti!

Nabízíme vám unikátní službu, která vám zjednoduší evidenci a objednávání náhradních tonerů a inkoustů do vámi používaných tiskáren. Nemusíte již myslet na to, jaký materiál a kdy objednat, aby jste měli optimalizované množství náhradních tonerů a inkoustů pro vaše tiskárny.
Napište nám na obchod@incomp.cz jaké tiskárny máte nebo seznam objednávacich kodů náplní a jejich počty, dále periodu (týden, mesic, 2 měsíce, ...) a samozřejmě váše logovací jméno pro identifikaci. V uvedením termínu vám budeme zasílat pravidlenou nabídku na dodání spotřebního materiálu (dle vašehop seznamu). U této nabídky budete mít vždy možnost posunout termín dodání, upravit množství, přidat nebo odebrat položku, případně celou zrušit.
Jak na to? Nedříve je zapotřebí se u nás zaregistrovat. Pak nám napsat informační email o zřízení této služby (dle instrukci viz výše) nebo vytvořit objednávku na zboží, ve které uvedete do poznámky např: "VZOR " - 1.den v měsíci -souhlasíme se zasíláním nabídek".
Každý tak zaregistrovaný subjekt zvýhodníme tím, že ji po první objednávce poskytneme slevu na každou další a to nezávisle na jejím obratu viz podmínky pro slevy. Tuto slevu, resp. nižší cenu uvidite on-line po dalším přihlášení.

SLUŽBA

     

Nevíte jaká náplň patří do vaší tiskárny?

Rádi vám poradíme jako nahradní náplň použít pro každý přístroj a jak optimalizovat cenu vašich tisků !!! Využívejte @2Lokátor na titulní straně e-shopu. Stačí zadat model vaší tiskárny - vybrat z nabízených a zobrazí se vám všechny náplně a doplňky pro vaší tiskárnu. Stačí kliknout na sekci pod zobrazeným modelem.

RADA

     
Jak uhradit proforma fakturu, aby jste zboží obdržely druhý den?
On-line bankovnictví je již velice běžně užívané a pokud ho používáte i vy, máte možnost uhradit objednané zboží předem na základě proforma faktury. Nemusíte druhý den myslet na hotovost.
Číslo účtu a poznámky k platbě najdete v sekci Kontakty. Při standardním převodu však vaší platbu zkontrolujeme nejdříve 3 den po jejím odeslání.
Máte však při on-line platbě ještě jednu možnost, a to nechat odeslat z banky potvrzení o provedení platby v náš prospěch na email obchod@incomp.cz. U Komerční banky je tato služba standardně poskytována. Pokud tuto možnost nenajdete ve vašem on-line bankovnictví, informujte se o této možnosti u svého poskytovatele bankovních služeb.

Potvrzení o převodu zaslané z vaší banky AKCEPTUJEME a zasíláme zboží obratem po jejím doručení (max. do 18:00)!

TIP

     

Potřebujete tisknout a nemáte již náhradní toner nebo inkoust do vaši tiskárny?

Určitě se vám někdy stalo, že jste potřebovali vytisknout něco důležitého, nebo více kopii a přesně v ten okamžik vám došel toner nebo inkoust a náhradní náplň nebyla k dispozici. Pokud se dostanete do takového okamžiku v pracovní době, tak vám nezbývá nic jiného než vyhledat nejbližšího prodejce a rychle utíkat do obchodu, aby vám nezavřeli. Po pracovní době je to skoro neřešitelná věc.
Rada nad zlato zní - "Objednejte náhradní tonery a inkousty v okamžiku, kdy jste použili poslední náhradní kus!"
Tonery a inkousty mají poměrně dlouhé expirační doby, takže i s průměrným počtem tisků se nemusíte obávat, že by vám ty náhradní prošli expirační dobou dříve než je spotřebujete.

RADA

Nepřihlášený uživatel

Novinky

03.07.2018
Apacer: Oživte svůj notebook
Stylový miniaturní USB flash disk AH118 a AH159 dodá Vašemu notebooku jiskru. Díky pryžovému tělu, které poskytne prachotěsnostěsné, vodotěsnosné a nárazuvzdorné vlastnosti flash disku, budou Vaše data všestranně ochráněna.
06.06.2018
Elegantní taška v oblíbeném designu
S výběrem kvalitně zpracované tašky NT013 rozhodně nesáhnete vedle! Ochrání Váš 15,6" notebook při každodením nošení, pojme veškeré příslušenství a dokumenty a navíc Vám díky decetnímu oblíbenému designu padne k jakémukoliv outfitu.
04.06.2018
Herní stoly E-Blue s RGB podsvícením
Představujeme jedinečné herní stoly s RGB podsvícením. Značka E-Blue přichazí na trh s novými modely herních stolů, které zpestří Vaše herní doupě. Modely EGT003 a EGT004 mají volitelné RGB podsvícení s různými efekty (blikání, střídání barev atd.), nastavitelnou výšku ve čtyřech úrovních a povrch celé desky pokrývá extra velká voděodolná podložka pod myš. Model EGT002 nabízí designové boční strany a jiskřivé modré podsvícení.
14.05.2018
E-Blue herní myš EMS656
Optická herní myš EMS656 má pogumovaný povrch, aby byla příjemná na dotek a ruka po myši neklouzala. Neotřelý design podtrhují barevně podsvícené prvky. Myš je ergonomicky tvarována pro praváky a přináší oporu pro palec i malíček, abyste necítili únavu ani při dlouhých hodinách hraní. Tlačítko pro střelbu umožňuje rychle zneškodnit všechny nepřátele.

Akce

12.07.2018
Week price - Chraňte svá zařízení
Chraňte svá elektronická zařízení a přístroje proti impulsovým přepětím v síti. Přepětí v elektrické síti je napětí, jehož hodnota přesáhne 253 V. Za přepětí se považují též napěťové špičky, které mohou být způsobeny například úderem blesku.
09.07.2018
Week price - Čistý mobil na cestách
Ideální pomocník pro Váš mobil nejen na dovolenou. Vlhčené čisticí ubrousky efektivně a zároveň šetrně odstraňují prach a jiné nečistoty a zanechávají antistatický efekt. Ubrousky v praktickém uzavíratelném balení jsou vhodné pro tablety, smartphony a další citlivé povrchy.
01.06.2018
I kdyby tisíc fotek ...
Nafoťte si všechny zážitky z prázdnin a dovolené a uchovejte si je jako živé. Kompletní příslušenství pro FOTO naleznete u nás na jednom místě.
03.05.2018
HP: Ink cashback pro koncové zákazníky

Akce pro koncové zákazníky!
Vyberte si svou oblíbenou kombinaci a uštřete s originálními inkoustovými kazetami HP 950/951 XL. Nabídka prodloužena do do 31. 7. 2018.

03.05.2018
HP: Toner cashback koncovým zákazníkům
Akce pro koncové zákazníky!
Získejte až 2700 Kč zpět se službou cashback při koupi originálního toneru HP.  Nabídka prodloužena do 31. 10. 2018.