Přenechte nám vaše starosti!

Nabízíme vám unikátní službu, která vám zjednoduší evidenci a objednávání náhradních tonerů a inkoustů do vámi používaných tiskáren. Nemusíte již myslet na to, jaký materiál a kdy objednat, aby jste měli optimalizované množství náhradních tonerů a inkoustů pro vaše tiskárny.
Napište nám na obchod@incomp.cz jaké tiskárny máte nebo seznam objednávacich kodů náplní a jejich počty, dále periodu (týden, mesic, 2 měsíce, ...) a samozřejmě váše logovací jméno pro identifikaci. V uvedením termínu vám budeme zasílat pravidlenou nabídku na dodání spotřebního materiálu (dle vašehop seznamu). U této nabídky budete mít vždy možnost posunout termín dodání, upravit množství, přidat nebo odebrat položku, případně celou zrušit.
Jak na to? Nedříve je zapotřebí se u nás zaregistrovat. Pak nám napsat informační email o zřízení této služby (dle instrukci viz výše) nebo vytvořit objednávku na zboží, ve které uvedete do poznámky např: "VZOR " - 1.den v měsíci -souhlasíme se zasíláním nabídek".
Každý tak zaregistrovaný subjekt zvýhodníme tím, že ji po první objednávce poskytneme slevu na každou další a to nezávisle na jejím obratu viz podmínky pro slevy. Tuto slevu, resp. nižší cenu uvidite on-line po dalším přihlášení.

SLUŽBA

     

Nevíte jaká náplň patří do vaší tiskárny?

Rádi vám poradíme jako nahradní náplň použít pro každý přístroj a jak optimalizovat cenu vašich tisků !!! Využívejte @2Lokátor na titulní straně e-shopu. Stačí zadat model vaší tiskárny - vybrat z nabízených a zobrazí se vám všechny náplně a doplňky pro vaší tiskárnu. Stačí kliknout na sekci pod zobrazeným modelem.

RADA

     
Jak uhradit proforma fakturu, aby jste zboží obdržely druhý den?
On-line bankovnictví je již velice běžně užívané a pokud ho používáte i vy, máte možnost uhradit objednané zboží předem na základě proforma faktury. Nemusíte druhý den myslet na hotovost.
Číslo účtu a poznámky k platbě najdete v sekci Kontakty. Při standardním převodu však vaší platbu zkontrolujeme nejdříve 3 den po jejím odeslání.
Máte však při on-line platbě ještě jednu možnost, a to nechat odeslat z banky potvrzení o provedení platby v náš prospěch na email obchod@incomp.cz. U Komerční banky je tato služba standardně poskytována. Pokud tuto možnost nenajdete ve vašem on-line bankovnictví, informujte se o této možnosti u svého poskytovatele bankovních služeb.

Potvrzení o převodu zaslané z vaší banky AKCEPTUJEME a zasíláme zboží obratem po jejím doručení (max. do 18:00)!

TIP

     

Potřebujete tisknout a nemáte již náhradní toner nebo inkoust do vaši tiskárny?

Určitě se vám někdy stalo, že jste potřebovali vytisknout něco důležitého, nebo více kopii a přesně v ten okamžik vám došel toner nebo inkoust a náhradní náplň nebyla k dispozici. Pokud se dostanete do takového okamžiku v pracovní době, tak vám nezbývá nic jiného než vyhledat nejbližšího prodejce a rychle utíkat do obchodu, aby vám nezavřeli. Po pracovní době je to skoro neřešitelná věc.
Rada nad zlato zní - "Objednejte náhradní tonery a inkousty v okamžiku, kdy jste použili poslední náhradní kus!"
Tonery a inkousty mají poměrně dlouhé expirační doby, takže i s průměrným počtem tisků se nemusíte obávat, že by vám ty náhradní prošli expirační dobou dříve než je spotřebujete.

RADA

Nepřihlášený uživatel

Novinky

13.09.2018
AKU hobby nářadí Graphite

JEDEN AKUMULÁTOR - SPOUSTA MOŽNOSTÍ. Do našeho sortimentu zařazujeme značkové poloprofesionální Aku nářadí GRAPHITE. Za bezkonkurenční ceny si vybavte svoji dílnu kvalitním nářadím, pro které stačí jeden typ akumulátoru.


GRAPHITE ENERGY + system je aktuální produktová řada, která používá jeden typ baterie pro různé typy nářadí. Toto řešení umožňuje si samostatně nakonfigurovat vlastní produkt s libovolným počtem potřebných baterií. V nabídce naleznete 8 druhů nářadí, dva typy baterií, nabíječku a praktickou brašnu.
05.09.2018
Novinky Brother
Společnost Brother uvádí na trh nové barevné bezdrátové LED tiskárny a multifunkce a k nim také nový spotřební materiál.
28.08.2018
NOVINKY v ergonomické kanceláři
Nepodceňujte ergonomii při práci s PC doma ani v kanceláři. Dopřejte si pohodlí a pořiďte si ergonomické doplňky pro péči o Vaše záda, hlavu a krk, ruce či nohy.
27.08.2018
Marvo - Born for Gaming
Rozšiřujeme nabídku herních doplňků o značku Marvo. Marvo bylo založeno v roce 2010 a jeho popularita mezi hráči každoročně roste. Misí značky je být kreativní, bleskově reagovat na vývoj trhu a nových požadavků hráčů a poskytovat perfektní servis. Výsledkem jsou prvotřídní moderní, designové a funkční produkty, které vyhoví potřebám všech hráčů. I díky Marvu Vám můžeme nabídnout ucelenou řadu herních doplňků mnoha značek napříč různými cenovými hladinami. Vyzkoušejte herní doplňky Marvo i Vy!
27.08.2018
Bezpečné batohy pro notebook
Speciálně pro majitele notebooků, kteří často cestují městskou hromadnou dopravou, jsou vyvinuty tyto batohy, jež není snadné vykrást. Díky bezpečnostním prvkům se stanou postrachem všech zlodějů a Vaše věci zůstanou v bezpečí.
08.08.2018
Polohovatelné herní sofa E-Blue
Vychutnejte si maximální pohodlí při hraní v herním sofa E-Blue Auroza s nastavitelným sklonem. Výplň z paměťové pěny a vysoce jakostní bavlny udělá ze sezení opravdový relaxační zážitek. Díky zabudovaným kolečkům můžete se sofa snadno manipulovat. Ale pozor, ať během hry neusnete :)

Akce

20.09.2018
Week price - Tajná zbraň profesionálů
Krásný, elegantní USB flash disk AH175 s duálním rozhraním USB a micro USB je tajnou zbraní každého profesionála, která snadno a rychle rozšíří úložný prostor smartphonů či tabletů.
30.08.2018
Počítáme nejen se školáky
Do školy i kanceláře kalkulačkou vybavíme každého počtáře. Nyní k vybraným kalkulačkám Casio CLASSWIZ zdarma dárek - sluchátka Maxell Plugz Black.
02.08.2018
HP: Ink cashback pro koncové zákazníky - HP 932/933XL | 934/935XL
Akce pro koncové zákazníky!
Vyberte si svou oblíbenou kombinaci a ušetřete s originálními inkoustovými kazetami - HP 932/933XL | 934/935XL
Nabídka  platí od 1. 8. 2018 do 31. 10. 2018.
03.05.2018
HP: Toner cashback koncovým zákazníkům
Akce pro koncové zákazníky!
Získejte až 2700 Kč zpět se službou cashback při koupi originálního toneru HP.  Nabídka prodloužena do 31. 10. 2018.